WIELKIE ZNIŻKI DO -70% NA WSZYSTKIE PRODUKTY

Co to jest tester?

Co to jest tester?

Testery są próbkami perfum, które są dostępne w sklepach i zapewniają klientom możliwość poznania i wypróbowania zapachu przed jego zakupem. Tester to produkt, w którym opakowanie jest bezbarwne (brązowe) lub białe, z pojedynczym napisem. Ponadto oferowane przez nas testery są w 100% przyjazne dla środowiska opakowanie bez barwników, które można wielokrotnie poddawać recyklingowi. Większość modeli testerów nie ma nasadki natryskowej, ale mają plastikową osłonę.

Trwałość aromatu

Aromat testera perfum ma bardziej skoncentrowany aromat, ale z tymi samymi nutami aromatycznymi, co oryginalny produkt. Trwałość aromatu wynosi ponad 10-12 godzin, a końcowy okres trwałości wynosi od 24 do 48 godzin i więcej. Ważne jest i gdzie spryskałeś/aś - na ubrania lub skórę. Wygląd produktu sprawia, że cena jest bardziej przystępna w porównaniu z oryginalnymi perfumami.

Dlaczego warto wybrać testera?

Tester perfum jest doskonałym wyborem do użytku osobistego, ponieważ łączy w sobie wyjątkowo wysoką jakość i trwałość oryginalnych perfum, ale w opakowaniach ECO i po bardziej przystępnej cenie. Produkt jest odpowiedni i często wybierany jako prezent dla ukochanej osoby.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę testerów perfum, które zaspokoją nawet najbardziej kapryśny gust.

Miłych zakupów!

Zespół Fragrantiko


Nowe Produkty

Irish Leather EDP 100 ml TESTER
54.80
178.00
Paris AOUD NIGHT 100ml Tester
49.80
105.00

Sprzedaż

Kouros 100 ml. EDT
45.70
79.00
  Dowiedz się więcej
 Ustawienia "ciasteczka"   Akceptuję