WIELKIE ZNIŻKI DO -70% NA WSZYSTKIE PRODUKTY

Postanowienia ogólne

REJESTRACJA

Aby móc kupić pożądany towar, najpierw  trzeba  zarejestrować się w naszym sklepie internetowym www.fragrantiko.com. Podczas rejestracji musisz podać adres dostawy, imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu. Wymagane jest również hasło. Po pomyślnej rejestracji będziesz mógł monitorować produkty zakupione na koncie i zmienić swoje dane. 

Zaznaczając pole „Zgadzam się z ogólnymi warunkami”, składasz oświadczenie elektroniczne w rozumieniu Ustawy o dokumencie elektronicznym i podpisie elektronicznym, które oświadcza, że ​​zapoznałeś się z Ogólnymi warunkami i je akceptuje.

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH 

Dane osobowe, które nasz sklep internetowy www.fragrantiko.com otrzymuje podczas rejestracji, będą wykorzystywane wyłącznie do obsługi klienta - przetwarzania zamówień przez telefon, wysyłania przesyłek do firmy kurierskiej. Fragrantiko gwarantuje, że dane osobowe nie zostaną przekazane stronom trzecim w żadnej formie ani wykorzystane do celów innych niż opisane powyżej, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w obowiązujących przepisach.

Jeśli subskrybujesz nasz biuletyn e-mail, możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Konto określonego użytkownika można usunąć z bazy danych www.fragrantiko.com, wraz z dołączonymi do niego danymi, w dowolnym momencie, jeśli użytkownik sobie tego życzy.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę,  w soboty, niedziele i święta. Po zrealizowaniu zamówienia możesz je ponownie wyświetlić za pośrednictwem swojego konta.

Potem otrzymasz telefon od naszego pracownika aby potwierdzić zamówienie. To się stanie w ciągu tego samego dnia lub następnego, z wyjątkiem weekendów.

Zostaniesz powiadomiony o wszelkich zmianach w zamówieniu (jeśli takie występują). Nasz pracownik zadzwoni do pani/pana.

CENA ZAMÓWIENIA

Cena zamówienia jest sumą zamówionych produktów, a także ceną dostawy, która jest automatycznie pobierana przez system strony internetowej. Gdy korzystasz z bieżących promocji z bezpłatną dostawą, przy finalizacji zamówienia będziesz mieć opcję „Bezpłatna dostawa” do wybrania.

METODY PŁATNOŚCI

Płatność gotówką przy odbiorze: Po otrzymaniu towaru płacisz kwotę kurierowi w biurze firmy kurierskiej lub na adres wskazany przez Ciebie. Płatność gotówką przy odbiorze jest bezpiecznym sposobem zapłaty.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA I ZWROT

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Artykuły muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, zgodnie z przepisami art. 50-55 z ZZP.

SPORY I REKLAMACJE

W przypadku sytuacji związanych z nieokreślonymi pytaniami, klient ma prawo zadać je do naszego pracownika na numer telefonu podany do kontaktu.


  Dowiedz się więcej
 Ustawienia "ciasteczka"   Akceptuję