WIELKIE ZNIŻKI DO -70% NA WSZYSTKIE PRODUKTY

Postanowienia ogólne

REJESTRACJA

Aby móc kupić pożądany towar, najpierw  trzeba  zarejestrować się w naszym sklepie internetowym www.fragrantiko.com. Podczas rejestracji musisz podać adres dostawy, imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu. Wymagane jest również hasło. Po pomyślnej rejestracji będziesz mógł monitorować produkty zakupione na koncie i zmienić swoje dane. 

Zaznaczając pole „Zgadzam się z ogólnymi warunkami”, składasz oświadczenie elektroniczne w rozumieniu Ustawy o dokumencie elektronicznym i podpisie elektronicznym, które oświadcza, że ​​zapoznałeś się z Ogólnymi warunkami i je akceptuje.

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH 

Dane osobowe, które nasz sklep internetowy www.fragrantiko.com otrzymuje podczas rejestracji, będą wykorzystywane wyłącznie do obsługi klienta - przetwarzania zamówień przez telefon, wysyłania przesyłek do firmy kurierskiej. Fragrantiko gwarantuje, że dane osobowe nie zostaną przekazane stronom trzecim w żadnej formie ani wykorzystane do celów innych niż opisane powyżej, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w obowiązujących przepisach.

Jeśli subskrybujesz nasz biuletyn e-mail, możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Konto określonego użytkownika można usunąć z bazy danych www.fragrantiko.com, wraz z dołączonymi do niego danymi, w dowolnym momencie, jeśli użytkownik sobie tego życzy.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę,  w soboty, niedziele i święta. Po zrealizowaniu zamówienia możesz je ponownie wyświetlić za pośrednictwem swojego konta.

Potem otrzymasz telefon od naszego pracownika aby potwierdzić zamówienie. To się stanie w ciągu tego samego dnia lub następnego, z wyjątkiem weekendów.

Zostaniesz powiadomiony o wszelkich zmianach w zamówieniu (jeśli takie występują). Nasz pracownik zadzwoni do pani/pana.

CENA ZAMÓWIENIA

Cena zamówienia jest sumą zamówionych produktów, a także ceną dostawy, która jest automatycznie pobierana przez system strony internetowej. Gdy korzystasz z bieżących promocji z bezpłatną dostawą, przy finalizacji zamówienia będziesz mieć opcję „Bezpłatna dostawa” do wybrania.

METODY PŁATNOŚCI

Płatność gotówką przy odbiorze: Po otrzymaniu towaru płacisz kwotę kurierowi w biurze firmy kurierskiej lub na adres wskazany przez Ciebie. Płatność gotówką przy odbiorze jest bezpiecznym sposobem zapłaty.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA I ZWROT

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Artykuły muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, zgodnie z przepisami art. 50-55 z ZZP.

SPORY I REKLAMACJE

W przypadku sytuacji związanych z nieokreślonymi pytaniami, klient ma prawo zadać je do naszego pracownika na numer telefonu podany do kontaktu.


Nowe Produkty

AURA EDP 90ml TESTER
52.60
99.00
Paris AOUD NIGHT 100ml Tester
49.80
105.00

Sprzedaż

Poudree EDP 90ml TESTER
55.90
106.00
  Dowiedz się więcej
 Ustawienia "ciasteczka"   Akceptuję